0232 457 5001

Otomatik Havuz Süpürgeleri

Yüzme havuzlarının hijyenik şartlara uyumunda etken olan ürünlerden biride otomatik havuz temizlik robotlarıdır.

Bu robotlar farklı özellikleri olmasına rağmen özde aynı çalışma prensibine sahip makinelerdir. Kartuj yada bez filitreleri ile manuel havuz süpürgesinin yaptığı işlemin aynısını insana ihtiyaç duymadan gerçekleştirmektedir. Özellikle yoğun kullanımlı havuzlarda iş gücünü minimuma düşürmekte böylece zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca havuz filtreniz daha az yorulur ve içindeki kumlar daha uzun ömürlü olur.

Otomatik havuz robotlarının mikron bazında temizlik yapanları dahi mevcuttur hatta ve hatta sadece havuz tabanını temizlemekle kalmaz havuz duvarlarına da tırmanarak havuz suyunun temas ettiği her noktayı temizler yosun oluşumlarının önüne geçer ve çok kısa bir zamanda kendini amorti eder.

Dolphin Supreme M3 Havuz Robotu

Kendinden motorlu , 70 mikron filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. 12 m boya kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 3 saattir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Havuz tabanını ve kenarları temizler. 2 yıl garantilidir.

Dolphin Supreme M3 Havuz Robotu

Dolphin Supreme M4 Havuz Robotu

Kendinden motorlu , 70 mikron filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. 12 m boya kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 3 saattir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Mikropressesör kontrollüdür. Her 8 dakikada bir havuz duvarına tırmanır.

Dolphin Supreme M4 Havuz Robotu

Dolphin Supreme M5 Havuz Robotu

Yeni nesil kullanıcı dostu uzaktan kumanda ve güç ünitesi. Kendinden motorlu, 70 mikron kartuş yada kullan-at filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. 12 m boya kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 2, 3, 4 saat olarak ayarlanabilir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Mikropresesör kontrollüdür. Havuz duvarına tırmanır. Temizlik programı ve parametreleri için geniş seçenekler:

  • Çevrim süresi, tırmanma frekansı, standart yada ultra temizlik.
  • Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir.
  • Filtrelere üstten kolay ulaşım imkanı.
  • Daha üstün temizlik için standart ekstra 3. fırça
  • Kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir paletler.
  • 3 yıl garantilidir.

Dolphin Supreme M5 Havuz Robotu

Dolphin Wave 30 Havuz Robotu

Çift hareket aksı ile havuz içinde süper etkin tarama. 70 mikron, kullan at veya sürekli filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. Arabası ile komple. 15 m boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 3 saattir. Her 8 dk. da bir havuz duvarına tırmanır. Patentli fırdöndü sistemi ile kablo kıvrılmasına bağlı hasarları engeller. 3 yıl garantilidir.

Dolphin Wave 30 Havuz Robotu

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu

Çift hareket aksı ile havuz içinde etkin tarama. 70 mikron, “sürekli” veya “kullan at” filtreli, 24 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. Arabası ile komple. 20 m boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 4 saattir. Her 8 dk. da bir havuz duvarına tırmanır. Patentli fırdöndü sistemi ile kablo kıvrılmasına bağlı hasarları engeller. 3 yıl garantilidir.

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu

Dolphin Wave 100 Havuz Robotu

Yeni nesil kullanıcı dostu uzaktan kumanda ve güç ünitesi. Kendinden motorlu, 50 mikron ” sürekli” veya “kullan at” filtreli, 30 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. Arabası ile komple. 25 m boya kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 4, 6 ve 8 saat olarak ayarlanabilir. Cayroskop teknolojisi ile güçlendirilmiş sapmasız kesin havuz tarama. Temizlik program ve parametreleri için geniş seçenekler: Çevrim süresi, havuz uzunluğu, tırmanma frekansı, düzenli veya ultra temizleme, su hattı, havuz turu tanımı.

Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir. Mikropressör kontrollüdür. Havuz duvarına tırmanır. 3 yıl garantilidir.

Dolphin Wave 100 Havuz Robotu